• Wpisów: 301
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 21:39
  • Licznik odwiedzin: 54 314 / 2421 dni
 
wild-child
 
summer.jpg


Od poniedziałku mam wyczekane wakacje. Dla mnie oznacza to wolne weekendy i możliwość wyspania się - tylko tyle i aż tyle.
w związku z nadmiarem wolnego czasu ( ;p) postanowiłam trochę przeorganizować moje życie.

1. Osiem godzin snu.
sleep.jpg


Wierzcie mi lub nie, ale przez ostatnie kilka tygodni norą u nie było max pięć godzin snu (częściej jednak 4 lub mniej).  Wszyscy wiemy, cp za tym stoi - problemy z koncetracją, wzmożone łaknienie, problemy z cerą... Mówię temu stanowcze nie!

2. Czysta micha
clean eat.jpg

Mówiłam coś o wzmożonym łaknieniu>  Z braku czasu do mojego żołądka trafiały zazwyczaj rzeczy na szybko, bomby kaloryczne, które miały mi zapewnić 'paliwo' do nauki. Teraz juz tego nie potrzebuję. a moja lodówka jest pełna warzyw i owoców.

3. Więcej ruchu
fit.jpg

Przez ostatni tydzień siłownia poszła w odstawkę, oczywiście na rzecz książek. Obecnie wróciłam do regularnych ćwiczeń i mam nadzieję, ze tak zostanie.

4. Wspominałam coś o książkach?
books.jpg

Jeszcze przed sesją przeczytałam pierwszy tom 'Mrocznej Wierzy' (mimo, ze jestem fanką Kinga, i czytam go od kiedy skończyłam lat 13, tegoż cyklu nigdy nie tknęłam....). Planuję zapoznać sie ze wszystkimi częściami, a następnie przeczytać jeszcze raz trylogię o historii zabójcy z Mercedesa.
Wiem, że przy moim tempie czytania, w/w książki wystarczą na miesiąc, wiec mam pytanie 'Co polecicie na długie wakacyjne wieczory?'

5. Rozwój osobisty
r-o.jpg

Lubię się uczyć. Nie tyko tego, co 'muszę'. Po prostu, lubię dużo wiedzieć. Literatura do pracy magisterskiej, obsługa nowej lustrzanki, nauka kolejnego języka? Coś sobie wymyślę :)

6. Rezygnacja z makijażu.
Alicia Keys mogła, to ja też :)
A tak na poważnie - przy takich upałach cokolwiek na twarzy (poza tuszem do rzęs i błyszczykiem) nie ma racji bytu. Zanim bym dojechała do pracy, wszystko by mi spłynęło ;p
Zamiast tego zainwestuję w dobre nawilżanie,oczyszczanie, a przede wszystkim ochronę przed słońcem.

7. To be continued....


A Wy, jakie macie plany wakacyjne? Stawiacie na odpoczynek po ciężkim roku szkolnym/akademickim? A możne planujecie spędzić te wakacje aktywnie?

Pozdrawiam,
Lovely

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków